Labels calculator

Etykiety specjalistyczne


KALKULATOR ETYKIET ZAAWANSOWANYCH
MATERIAŁY PREMIUM
ETYKIETY NA ARKUSZACH

Wprowadź dane

Rozmiar i ilość

Szerokość [mm]
Wysokość [mm]
Ilość

Parametry arkusza

Rozmiar
Liczba etykiet na arkuszu:
-
Ilość arkuszy:
-

Liczba plików (motywów nadruku)

Wybierz liczbę motywów:
Do rozdysponowania pozostało 0 szt.
File name
Liczba etykiet

Pliki z grafiką możesz wgrać po złożeniu zamówienia z Twojego konta lub przesłać na adres info@masterlabel.eu

Rodzaj materiałui

Rodzaj zadruku

   
   

Kształt etykiety

OPCJE DODATKOWE

UszlachetnieniaUszlachetnienia specjalne

Lakier wybiórczy 3d i 3d max
Hotstamping 3d i 3d max (folia 3d i 3d max)


Perforacja

PARAMETRY GILZY

Liczba gilz
Średnica
Sposób nawoju

CENA ETYKIET
- brak -
Loading...

Etykieta specjalistyczna stosowana jest lub przechowywana w trudnych warunkach atmosferycznych, dlatego jej użycie wymaga wyspecjalizowanych klejów. Są to etykiety samoprzylepne, których głównym zadaniem jest wytrzymywanie ekstremalnie niskich czy wysokich temperatur. Oferujemy naklejki odporne na działanie środków chemicznych, pyłów przemysłowych, bądź długotrwałej ekspozycji na promienie UV. Etykiety samoprzylepne do zadań specjalnych, to najtwardsze i najbardziej wytrzymałe z etykiet, jakie drukujemy. Odbiorcami tego typu etykiet samoprzylepnych jest zazwyczaj: przemysł ciężki, przemył samochodowy, branża badawcza, produkcja maszyn do warunków ekstremalnych.

Etykiety specjalistyczne na roli

Etykiety drukowane produkowane są jako etykiety na roli, które po wydrukowaniu nawinięte są na roli. Stosowana jest tutaj rolka wykonana z grubej tektury, która jest dopasowana do średnicy istniejącego aplikatora etykiet u klienta. W teorii, każda średnica rdzenia rolki jest możliwa, ale w praktyce stosuje się głównie rolki o średnicy 26, 40, 50 i 76 mm. Podczas nawijania etykiet na rolę należy zwrócić szczególną uwagę na kierunek nawoju etykiet, tak aby etykiety prawidłowo były aplikowane na produkt. Zwykle etykiety są nawinięte do wewnątrz lub na zewnątrz rolki etykiet.

Szerokie zastosowanie

Nasze etykiety mogą przybrać dowolny kształt, w zależności od potrzeb Klienta. Dzięki temu udogodnieniu technologicznemu, dostarczamy rozwiązania dla dużych partii oraz krótkich serii produktowych. Materiał podłoża, na którym etykieta pozostaje do momentu oderwania i przyklejenia, jest wykonany z cienkiego pergaminowo-satynowego papieru lub też specjalnego materiału foliowego przeznaczonego do zastosowania dla specjalnych maszyn etykietujących w bardzo szybkim tempie. Ponieważ na materiał podłoża bardzo często jest umieszczana kleista strona etykiety, pomiędzy etykietę, a podłoże jest jeszcze umieszczana dodatkowa warstwa sylikonu, co ułatwia oderwanie etykiety od podłoża. Materiał nośny po aplikacji etykiet nie jest już potrzebny i może być poddany recyklingowi.

Wygodna aplikacja etykiet

Gotowe rolki etykiet są zapakowane i bezpiecznie dostarczone do klienta. Klient umieszcza rolki etykiet w istniejącej maszynie aplikującej etykiety. Istnieje wiele urządzeń aplikujących etykiety, od prostych etykieciarek stołowych, ręcznych, po w pełni zautomatyzowane maszyny etykietujące z ogromną szybkością i sprawnością.

Nasz nowoczesny park maszynowy pozwala na uzyskanie dowolnych, nawet najbardziej fantazyjnych kształtów, dzięki nowoczesnym metodom wykrawania etykiet samoprzylepnych. Rozwiązania, które proponujemy to oszczędność dla Klientów i efekt końcowy pozwalający wyróżnić się wśród innych produktów.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Etykiety specjalistyczne